Zewnętrzne oświetlenie wodoszczelne do podjazdów i ogrodów

OŚWIETLENIE OGRODU Przykładowy schemat instalacji oświetlenia ogrodowego z wykorzystaniem puszek hermetycznych:   Niskie napięcie prądu odpowiednie dla LED pozwala na bezpieczne oświetlenie przestrzeni ogrodu. Specjalnie zaprojektowany system mocowań KLUŚ ułatwia montaż profili w różnego rodzaju podłożach oraz zapewnia regulację kierunku świecenia.   Konstrukcja profilu HR – LINE przy zastosowaniu w powierzchniach przeznaczonych dla pojazdów przewiduje… Read More Zewnętrzne oświetlenie wodoszczelne do podjazdów i ogrodów

Oświetlenie liniowe w stropie- jak montować?

OŚWIETLENIE LINIOWE W STROPIE TEKNIK – profil do budowy precyzyjnych gniazd (wpustów) dla opraw z nim współdziałających, dostosowany do montażu razem z konstrukcjami stropów i ścian kartonowo-gipsowych. LOKOM – profil do budowy opraw współdziałających z profilem TEKNIK, dający linię światła przy zastosowaniu dwóch pasków LED o rozstawie diod co 15 mm. Sposób montażu profili TEKNIK… Read More Oświetlenie liniowe w stropie- jak montować?

Dlaczego warto kupić żarówki lub taśmy LED OSRAM

Niektórzy do dziś nie wyobrażają sobie kupowania rzeczy w ich tradycyjnych cenach, a wszystko co kupują, zdobywają na wyprzedażach, wybierając często produkty firm, które nie cieszą się renomą. Nie jest to dobre rozwiązanie, zwłaszcza kiedy kupujemy oświetlenie. Postawmy na sprawdzonych producentów, takich jak na przykład OSRAM. Oszczędność nie jest najlepszym rozwiązaniem Nie ma nic złego… Read More Dlaczego warto kupić żarówki lub taśmy LED OSRAM

Co decyduje o zakupie dobrej taśmy LED?

Taśmy LED są obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanym przy oświetleniu w domach oraz ogrodach. Na rynku pojawia się coraz więcej różnych modeli i konfiguracji taśm LED. Cechą wspólną wszystkich rodzajów taśm jest elastyczność, możliwość cięcia nożyczkami oraz samoprzylepne podłoże. Czym się kierować, aby wybrać dobrą taśmę LED? Jeżeli chcemy kupić dobrą taśmę LED, musimy kierować… Read More Co decyduje o zakupie dobrej taśmy LED?

Jak wybrać produkty LED najwyższej jakości?

Niezależnie czy mowa o samochodach, ubraniach, sprzęcie AGD, czy właśnie produktach LED, zawsze zdarzają się rzeczy lepszej jakości i gorszej jakości. O tym, dlaczego warto inwestować w produkty LED lepszej jakości pisaliśmy już w tym artykule: http://specled.pl/blog/2015/10/26/dlaczego-nie-warto-oszczedzac-na-tasmach-i-listwach-led/ , w tym piszemy jak je wybrać.  Dlaczego lepiej stawiać na jakość? Często bywa tak, że za lepszą… Read More Jak wybrać produkty LED najwyższej jakości?