Podłogowe i do poręczy LED

Kategoria: Podłogowe i do poręczy LED

Nasze dekoracyjne oświetlenie podłogowe LED to synonim trwałości i niezawodności, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Nie straszne mu, ani śnieg, ani deszcz, ani pył, dzięki temu idealnie nadają się jako eleganckie i nowoczesne oświetlenie na dworze.
Równie dobrze, można je jednak zamontować w domu. Montując je w posadzce, uzyskamy niepowtarzalny efekt, który zachwyci każdego. Lampy podłogowe LED rozświetlą każde schody, podłogi oraz ściany. Idealnym dopełnieniem całości jest liniowe oświetlenie LED, montowane w poręczy. Wystarczy, że użyjesz wyobraźni, a dzięki naszym produktom, stworzysz swój własny, niepowtarzalny wzór.
W naszej ofercie znajdują się lampy do poręczy POR i lampy podłogowe LED, sprawdzonej firmy NULAMP z rodziny WATER, w dwóch wariantach – ALU oraz LINE. Te lampy to bezkonkurencyjny produkt, który wyróżnia się dużą trwałością. Wodoszczelna oprawa LINE zapewni światło w ciągłej linii, bez widocznych punktów. Z kolei specjalnie dobrane przez nas diody marki OSRAM, zapewnią długą gwarancję, energooszczędność i atrakcyjną cenę.

Przepraszamy za niedogodność.

Wyszukaj ponownie czego szukałeś