Kategorie

Profile LED inne

Kategoria: Profile LED inne

Inne profile LED to propozycja wysokiej jakości profili specjalistycznych renomowanego producenta KLUŚ. To profile wykonane z wysokogatunkowego podwójnie anodowanego aluminium, o dokładnym zastosowaniu. 

Wśród nich znajdują się profile do taśm i listew LED, służące do krawędziowego podświetlania szklanych półek, szyldów, lub reklam. To także profile na schody, pełniące funkcję oświetleniową, ozdobną oraz zabezpieczającą krawędź stopni, a także profile służące do ukrycia zasilacza i okablowania, będące jednocześnie pośrednim elementem mocującym plafon, kinkiet, lub lampę wiszącą do sufitu. 

Profile stosowane w domach, biurach i budynkach użyteczności publicznej. W sklepie SPECLED dostępne długości: 1m, 2m, 3m.

Z powodu bezpieczeństwa wysyłanych paczek minimalna ilość profili 2 i 3 metrowych to 5 sztuk. Paczka może zawierać różnego rodzaju profile.

Profil specjalistyczny - przeznaczony do podświetlania krawędziowego szyb, lub tworzyw sztucznych o grubości 5-6 mm. Wykonany z wysokogatunkowego aluminium podwójnie anodowanego. Możliwość montażu taśmy lub listwy LED o szer. do 6-8 mm. Dostępne profile o dł. 1m lub 2m. Przeznaczony do użytku wewnętrznego.  

Z powodu bezpieczeństwa wysyłanych paczek minimalna ilość profili 2 i 3 metrowych to 5 sztuk. Paczka może zawierać różnego rodzaju profile.

Profil ekonomiczny przeznaczony do zabezpieczenia i oświetlania krawędzi schodów, podestów - możliwość świecenia do góry.

Wykonany z wysokogatunkowego aluminium podwójnie anodowanego. Odporny na znaczną intensywność użytkowania.

Możliwość montażu taśmy lub listwy LED o szer. do 7 mm. Dostępne profile o dł. 1m lub 2m.

Przeznaczony do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.