Kategorie

Listwy LED 24V DC

Kategoria: Listwy LED 24V DC

Listwy LED 24V DC - energooszczędne źródła światła LED o wysokim napięciu 24V. Paski LED, na których diody umieszczone są w jednej linii na specjalnym, sztywnym podłożu PCB, mocowane są za pomocą umieszczonej na spodzie, dwustronnej taśmy klejącej 3M. Listwy LED mają grubsze ścieżki od taśm LED, dzięki czemu występują w nich mniejsze spadki napięcia i pozwalają uzyskać większe moce.

Sztywne listwy LED pełnią funkcję radiatora - lepiej odprowadzają ciepło, dzięki czemu trwalej przylegają do przyklejanej płaszczyzny - ma to szczególne znaczenie przy wklejaniu ich do profili LED i przy uzyskaniu efektu jednolitej linii światła (a jest to możliwe jedynie przy trwałym utrzymaniu źródła światła z dala od szybki). 

Używane są samodzielnie lub jako profesjonalne źródło światła, montowane w profilach LED. Są lepszej jakości, sztywnymi zamiennikami elastycznych taśm LED. Dostępne o długości 1m, na zamówienie w innych odcinkach. W taśmach LED renomowanej firmy OSRAM oraz Everlight gwarancja powtarzalności barwy w kolejnych dostawach od producenta. 

Przepraszamy za niedogodność.

Wyszukaj ponownie czego szukałeś