Kategorie

Listwy LED 12V DC

Kategoria: Listwy LED 12V DC

Listwy LED 12V DC - energooszczędne źródła światła LED o niskim napięciu. Paski LED, na których diody umieszczone są w jednej linii na specjalnym, sztywnym podłożu PCB, mocowane są za pomocą umieszczonej na spodzie, dwustronnej taśmy klejącej. Mają grubsze ścieżki, dzięki czemu występują w nich mniejsze spadki napięcia i pozwalają uzyskać większe moce niż w taśmach LED.

Sztywne listwy LED pełnią funkcję radiatora - lepiej odprowadzają ciepło i trwale przylegają do przyklejanej płaszczyzny - ma to szczególne znaczenie przy wklejaniu ich do profili LED i przy uzyskaniu efektu jednolitej linii światła (jest to możliwe przy trwałym utrzymaniu źródła światła z dala od szybki). 

Używane są samodzielnie lub jako profesjonalne źródło światła, montowane w profilach LED. Są lepszej jakości, sztywnymi zamiennikami elastycznych taśm LED. Dostępne o długości 1m, na zamówienie w innych odcinkach. W taśmach LED renomowanej firmy OSRAM oraz Everlight gwarancja powtarzalności barwy w kolejnych dostawach od producenta.

Przepraszamy za niedogodność.

Wyszukaj ponownie czego szukałeś