Kategorie

Profile LED MDF

Kategoria: Profile LED MDF

Profile MDF renomowanego producenta profesjonalnych systemów LED marki KLUŚ, o specjalnym przeznaczeniu. Na bazie profili MDF powstają liniowe oprawy LED  natynkowe i narożne, do łatwego montażu powierzchniowego. Służą do oświetlania wnętrz: szaf, półek, blatów kuchennych.Te niewielkich rozmiarów profile do taśm i listew LED, dostępne są w długości 1m. Występują w połączeniu z szybkami mlecznymi, transparentnymi lub Liger – pozwalającymi w połączeniu z gęstą taśmą LED uzyskać jednolitą inię światła.

Łatwy w montażu, uniwersalny profil MDF przeznaczony dla źródła światła LED o szer. do 10,8 mm, do użytku wewnętrznego (podświetlenie ledowe szafek, półek, schodów, wnęk w ścianie). Bazowa część minimalistycznej lampy LED. Nowoczesne oświetlenie domu. Profil o długości 1m. Niewielki rozmiar sprawia, że jest stosowany jako efektowne oświetlenie wystaw, reklam i witryn.

Lakierowany profil kątowy MDF przeznaczony dla źródła światła LED (taśmy LED) o szer. do 10,8 mm, do użytku wewnętrznego.Stosowany na styku dwóch prostopadłych płaszczyzn, jako efektowne oświetlenie witryn, półek, schodów lub wnęk w ścianie. Kąt padania światła 45°. Bazowa część minimalistycznej lampy LED. Nowoczesne oświetlenie domu. Profil o długości 1 m, niewielki rozmiar.
Łatwy w montażu lakierowany profil MDF skośny, przeznaczony dla źródła światła LED (taśmy LED) o szer. do 10,8 mm, do użytku wewnętrznego.Stosowany w zbiegu dwóch powierzchni płaskich, jako efektowne oświetlenie witryn, półek, schodów lub wnęk w ścianie. Kąt padania światła 45°. Bazowa część minimalistycznej lampy LED. Nowoczesne oświetlenie domu. Profil o długości 1 m, w niewielkim rozmiarze.

Lakierowany profil natynkowy MDF w kształcie trapeza, przeznaczony dla źródła światła LED o szer. do 10,8 mm. Do użytku wewnętrznego, mocowanie na powierzchniach płaskich (oświetlenie szafek, schodów, wnęk sufitu). Bazowa część minimalistycznej lampy LED. Nowoczesne oświetlenie domu. Profil o długości 1m. Niewielki rozmiar sprawia, że jest idealny do oświetlenia wystaw, reklam i witryn.